VGTU konkursas

Gegužės viduryje baigėsi konkursas „Darau verslą! Nuo mokslo iki start-up’o“. Konkurse gautos 54 verslumo idėjos, kurias pateikė ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU), ir kitų Lietuvos bei užsienio aukštųjų mokyklų studentai.

„Gauta paraiškų iš Vilniaus universiteto, Kauno technologijos, Mykolo Romerio universitetų ir Vestministerio koledžo studentų. Tai įrodo, kad žinia apie konkursą plačiai pasklido ne tik mūsų universitete, bet ir už jo ribų. Be to, ji pasiekė ne tik studijuojantį jaunimą, bet ir kitus žmones, ieškančius naujų galimybių bei patarimų, kaip realizuoti savo idėjas. Daugelis konkurso dalyvių siūlė kurti ar tobulinti išmaniąsias technologijas, kiti – pristatė naujų paslaugų ir produktų kūrimą“, – pasakojo Verslo vadybos fakulteto (VVF) dekanė prof. dr. Jelena Stankevičienė.
<…>

Konkurso vertinimo komisiją sudarė: VGTU VVF dekanė prof. dr. Jelena Stankevičienė; VGTU VVF docentas, viešosios įstaigos „Eurokonsultantų grupė“ vykdantysis partneris, klubo „Pinigų srautas“ prezidentas dr. Audrius Dzikevičius, VGTU Žinių ir technologijų perdavimo centro direktorė Vilma Purienė, bendrovės „IFCon“ įkūrėjas ir direktorius Skirmantas Maulevičius, bendrovės „Wakerepublic“ direktorius, verslo konsultantas Antanas Sysas, „Saulėtekio slėnio“ verslumo konsultantas Mindaugas Danys, „Lietuvos inovacijų centro“ direktorius Mantas Vilys, įmonių „Mobility Bee“ plėtros vadovas ir „Mažeika ir partneriai“ partneris Arūnas Vizickas, bendrovės „Ikus“ įkūrėjai ir atstovai Tomas Petrulevičius ir Aurimas Gedminas.

Daugiau skaitykite VGTU…